Aikataulut Kupittaa, viikko 25

ma 17.06.

07:15 (40 min)

Trip 17 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 17 / Marko

16:20 (60 min)

BodyStep / Heli

17:00 (60 min)

PT-pienryhmä - lisämaksullinen! / Merja

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Johanna (sijainen)

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip 17 / Johanna (sijainen)

ti 18.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (30 min)

RPM / Jaana

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 17 / Heli

19:25 (60 min)

Jooga 1 / Jutta

ke 19.06.

07:00 (60 min)

PT-pienryhmä - lisämaksullinen! / Merja

07:15 (40 min)

Trip 17 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 17 / Essi

12:45 (40 min)

Yksityistunti / Renja

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:00 (45 min)

RPM / Johanna F.

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

17:30 (75 min)

Juoksuryhmä - erillinen kurssi ennakkoon ilmoittautuneille / Merja

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

18:15 (40 min)

Trip 16 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

to 20.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Mobility / Merja

10:30 (50 min)

Steppi / Heli

11:25 (60 min)

Juhannusspesiaali / Heli

16:05 (60 min)

Virtual - BodyCombat 72 /

17:10 (30 min)

Virtual - Grit Cardio 21 /

17:45 (30 min)

Virtual - CXWORX 33 /

18:35 (40 min)

Virtual - Trip 15 /

18:45 (60 min)

Virtual - BodyBalance /

pe 21.06.

Ei tapahtumia

la 22.06.

Ei tapahtumia

su 23.06.

Ei tapahtumia

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *