Aikataulut Kupittaa, viikko 23

ma 03.06.

07:15 (40 min)

Trip 17 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 17 / Marko

16:20 (60 min)

BodyStep - uuden ohjelman lanseeraus! / Heli

17:00 (60 min)

PT-pienryhmä - lisämaksullinen! / Merja

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Cardio - TUNTIMUUTOS! / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip 17 / Linda

ti 04.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Krista (sijainen)

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Krista (sijainen)

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Krista (sijainen)

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:10 (60 min)

BodyPump/CXWORX -mix - TUNTIMUUTOS! / Pia (sijainen)

17:15 (30 min)

RPM / Jaana

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 17 / Marko (sijainen)

ke 05.06.

07:00 (60 min)

PT-pienryhmä - lisämaksullinen! / Merja

07:15 (40 min)

Trip 17 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 17 / Marko (sijainen)

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:00 (45 min)

RPM / Johanna F.

17:00 (60 min)

Yksityistunti / Jaana

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

17:30 (75 min)

Juoksuryhmä - erillinen kurssi ennakkoon ilmoittautuneille / Merja

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

18:15 (40 min)

Trip 17 / Teresa (sijainen)

19:10 (60 min)

Just Dance - Zumba - TUNTIMUUTOS! / Mari (sijainen)

to 06.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Mobility / Merja

10:30 (50 min)

Steppi / Heli

16:20 (45 min)

BodyCombat in English / Jaana

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:30 (60 min)

M&M Summer Boost (ulkotreeni) / Heli

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:35 (40 min)

Trip 17 / Johanna F. (sijainen)

18:45 (50 min)

CorePilates / Heli

pe 07.06.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 17 / Jaana

16:20 (60 min)

M&M Body - TUNTIMUUTOS! / Heli

16:40 (40 min)

Trip 17 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit- ULKOTREENI / Johanna F.

17:35 (90 min)

Just Dance - Zumba marathon / Teresa & Mari

17:50 (50 min)

M&M Mobility / Merja

la 08.06.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Heli

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F. & Jaana

09:50 (40 min)

Trip 17 / Marko (sijainen)

10:50 (45 min)

RPM - uuden ohjelman lanseeraus / Heli & Marko

10:55 (60 min)

Bodyweight training - TUNTIMUUTOS! / Anna (sijainen)

12:05 (45 min)

BodyBalance - TUNTIMUUTOS! / Anna (sijainen)

su 09.06.

17:00 (30 min)

Grit Athletic / Johanna F.

17:40 (60 min)

Bodyweight training - TUNTIMUUTOS! / Anna

17:50 (40 min)

Trip 17 / Johanna F.

18:45 (60 min)

BodyBalance / Anna

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *