Aikataulut Kupittaa, viikko 10

ma 04.03.

07:15 (40 min)

Trip 15 / Renja

10:30 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Essi (sijainen)

11:20 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:20 (60 min)

BodyStep - uuden ohjelman lanseeraus! / Heli

16:45 (30 min)

RPM / Essi

17:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

17:25 (30 min)

CXWORX - uuden ohjelman lanseeraus! / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Johanna F. (sijainen)

18:50 (40 min)

Trip 11 / Linda

19:45 (60 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

ti 05.03.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

10:30 (45 min)

BodyCombat / Mari (sijainen)

11:20 (30 min)

Core - TUNTIMUUTOS! / Mari (sijainen)

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

Vatsa-peppu - TUNTIMUUTOS! / Kia (sijainen)

17:00 (75 min)

M&M Barbell Power / Essi

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (45 min)

Trip 11 - TUNTIMUUTOS! / Linda (sijainen)

18:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 14 / Heli

19:25 (45 min)

BodyBalance / Jutta

20:15 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 06.03.

07:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

07:15 (40 min)

Trip 15 / Renja

10:30 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Essi

11:20 (45 min)

M&M Action Circuit / Essi

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:00 (45 min)

RPM / Johanna F.

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

18:15 (40 min)

Trip 13 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

20:10 (60 min)

Sali varattu /

to 07.03.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:30 (40 min)

Trip 14 / Heli

11:20 (30 min)

CXWORX / Heli

16:20 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

BodyCombat in English / Jaana

17:20 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:20 (30 min)

RPM - TUNTIMUUTOS! / Jaana (sijainen)

17:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

17:55 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:35 (40 min)

Trip 15 / Renja (sijainen)

18:40 (45 min)

BodyStep / Heli

19:35 (45 min)

BodyPump / Heli (sijainen)

pe 08.03.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:15 (40 min)

Trip 15 / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 15 / Renja (sijainen)

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Johanna F.

16:20 (30 min)

BodyAttack / Heli

16:40 (40 min)

Trip 15 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:00 (45 min)

BodyPump / Heli

17:50 (50 min)

M&M Flex & Roller / Merja

17:55 (60 min)

Just Dance - Funcky / Teresa

la 09.03.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Sami (sijainen)

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

09:50 (40 min)

Virtual - Trip 13 /

10:50 (45 min)

Virtual - RPM /

10:55 (60 min)

Virtual - BodyPump /

12:05 (45 min)

Virtual - BARRE /

12:55 (30 min)

Virtual - BodyBalance /

su 10.03.

16:30 (30 min)

Grit Athletic / Johanna F.

17:05 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:15 (60 min)

BodyPump / Anna

18:15 (40 min)

Trip 6 / Johanna F.

18:25 (60 min)

BodyBalance / Anna

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *