Aikataulut Kupittaa, viikko 08

ma 18.02.

07:15 (40 min)

Trip 12 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 15 / Marko

11:20 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:20 (60 min)

BodyStep - athletic / Heli

16:45 (30 min)

RPM / Essi

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Johanna F. (sijainen)

18:50 (40 min)

Trip 13 / Linda

19:45 (60 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

ti 19.02.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

10:30 (45 min)

BodyCombat / Marko (sijainen)

11:20 (30 min)

CXWORX / Marko (sijainen)

13:00 (40 min)

Yksityistunti / Renja

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

Vatsa-peppu - TUNTIMUUTOS! / Henna (sijainen)

17:00 (75 min)

M&M Barbell Power / Essi

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (45 min)

Trip 12 - TUNTIMUUTOS! / Renja (sijainen)

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 13 / Heli

19:25 (45 min)

BodyBalance / Jutta

20:15 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 20.02.

07:15 (40 min)

Trip 12 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 15 / Essi

11:20 (45 min)

M&M Action Circuit / Essi

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:00 (45 min)

RPM / Johanna F.

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

18:15 (40 min)

Trip 11 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

to 21.02.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Krista (sijainen)

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Krista (sijainen)

10:30 (40 min)

Trip 13 / Heli

11:20 (30 min)

CXWORX / Heli

16:20 (45 min)

BodyCombat / Johanna F. (sijainen)

17:20 (30 min)

Grit Cardio - uuden ohjelman lanseeraus! / Johanna F.

17:20 (30 min)

Sprint / Marko

17:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

17:55 (30 min)

CXWORX - uuden ohjelman lanseeraus! / Johanna F.

18:35 (40 min)

Trip 15 / Linda

18:40 (45 min)

BodyStep - classic / Heli

19:35 (45 min)

BodyPump / Linda

pe 22.02.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Johanna F. (sijainen)

07:15 (40 min)

Trip 14 / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Johanna F. (sijainen)

10:30 (45 min)

TONE / Maije (sijainen)

11:20 (40 min)

Trip 8 / Johanna F. (sijainen)

16:20 (30 min)

BodyAttack - uuden ohjelman lanseeraus! / Heli

16:40 (40 min)

Trip 14 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:00 (45 min)

BodyPump / Heli

17:50 (30 min)

M&M Flex & Roller - MUUTOS KESTOSSA! / Johanna F. (sijainen)

17:55 (60 min)

Just Dance - Funcky / Teresa

la 23.02.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Heli

09:45 (60 min)

BodyCombat - uuden ohjelman lanseeraus! / Johanna F.

09:50 (40 min)

Trip 13 / Marika

10:50 (45 min)

RPM / Heli

10:55 (60 min)

BodyPump - uuden ohjelman lanseeraus! / Marika

12:05 (45 min)

BARRE - uuden ohjelman lanseeraus! / Marika

12:55 (15 min)

Venyttely / Marika

su 24.02.

16:30 (30 min)

Grit Plyo / Johanna F.

17:05 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:15 (60 min)

BodyPump / Anna

18:15 (40 min)

Trip / Johanna F.

18:25 (60 min)

BodyBalance / Anna

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *