Aikataulut Kupittaa, viikko 01

ma 31.12.

07:15 (40 min)

Trip 15 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 15 / Marko

11:20 (45 min)

Bootcamp / Heli

ti 01.01.

ke 02.01.

07:15 (40 min)

Trip 15 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 15 / Essi

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:05 (60 min)

BodyCombat 20 & 19 / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp - Powered by NOCCO / Heli

18:15 (40 min)

Trip 15 / Marika

19:10 (60 min)

BirthdayPartyFit-special / Marika

to 03.01.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:30 (40 min)

Trip 15 / Heli

16:20 (45 min)

BodyCombat / Jaana

17:15 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:30 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

17:55 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:45 (40 min)

Trip 8 / Johanna F. (sijainen)

19:45 (45 min)

BodyPump / Heli (sijainen)

pe 04.01.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 15 / Jaana

16:20 (30 min)

BodyAttack / Heli

16:40 (40 min)

Trip 15 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit - Powered by NOCCO / Johanna F.

16:55 (45 min)

BodyPump / Heli

17:45 (60 min)

Just Dance - Funky / Teresa

17:50 (50 min)

M&M Action Flex&Roller / Merja

la 05.01.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Heli

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

09:50 (40 min)

Trip 11 / Marika

10:50 (45 min)

RPM / Heli

10:55 (60 min)

BodyPump / Marika

12:05 (60 min)

BirthdayPartyFit-special / Marika

su 06.01.

17:00 (60 min)

M&M Action Circuit Training / Johanna F.

17:15 (60 min)

BodyPump - Virtual /

18:15 (40 min)

Trip 8 / Johanna F.

18:25 (60 min)

BodyBalance - Virtual /

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *