Aikataulut Kupittaa, viikko 29

ma 16.07.

07:15 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Renja

10:00 (120 min)

Vapaapainotila varattu /

10:30 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Marko

16:20 (60 min)

Step - TUNTIMUUTOS! / Henna E. (sijainen)

17:25 (30 min)

CXWORX / Jaana (sijainen)

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Essi (sijainen)

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Linda

ti 17.07.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi P.

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi P.

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

11:20 (30 min)

CXWORX / Jaana

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:10 (60 min)

BodyPump / Linda (sijainen)

17:15 (45 min)

RPM / Jaana

18:15 (45 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 12 / Susanna (sijainen)

19:15 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 18.07.

07:15 (40 min)

Trip 12 / Renja

10:30 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Essi P.

16:20 (45 min)

CorePilates / Essi (sijainen)

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Teresa (sijainen)

17:45 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Essi P.

18:05 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Anne (sijainen)

to 19.07.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:00 (120 min)

Vapaapainotila varattu /

10:30 (40 min)

Trip 13 / Essi P. (sijainen)

11:20 (45 min)

Body - TUNTIMUUTOS! / Essi P. (sijainen)

16:20 (45 min)

BodyCombat / Jaana

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:20 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Marko

17:30 (75 min)

M&M Summer Boost - ulkotreeni, kokoontuminen salilla! / Merja (sijainen)

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:20 (45 min)

TONE / Renja

19:15 (45 min)

BodyPump / Linda

pe 20.07.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:15 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 11 / Jaana

16:20 (45 min)

KesäHIIT - TUNTIMUUTOS! / Essi P. (sijainen)

16:40 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

la 21.07.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Sami (sijainen)

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

09:50 (40 min)

Trip 13 / Marika

10:45 (45 min)

RPM / Jaana (sijainen)

10:55 (60 min)

PartyFit / Marika

12:05 (30 min)

BARRE / Marika

12:40 (30 min)

Venyttely / Marika

su 22.07.

17:35 (60 min)

BodyPump / Jutta (sijainen)

18:15 (40 min)

Trip Mix 1.0 / Johanna F.

18:45 (60 min)

BodyBalance / Jutta (sijainen)

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance     

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *