Aikataulut Kupittaa, viikko 12

ma 18.03.

07:15 (40 min)

Trip 16 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 16 / Marko

11:20 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:20 (60 min)

BodyAttack - TUNTIMUUTOS! / Anna (sijainen)

16:45 (30 min)

RPM / Essi

17:25 (30 min)

CXWORX / Jaana (sijainen)

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Essi (sijainen)

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip 16 / Linda

19:45 (60 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

ti 19.03.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

11:20 (30 min)

CXWORX / Jaana

15:00 (40 min)

Yksityistunti / Renja

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:00 (75 min)

M&M Barbell Power / Essi

17:10 (60 min)

Virtual - BodyPump /

17:15 (45 min)

RPM / Jaana

18:20 (60 min)

BodyAttack / Veera (sijainen)

18:30 (40 min)

Trip 16 / Essi (sijainen)

19:25 (45 min)

BodyBalance / Jutta

20:15 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 20.03.

07:15 (40 min)

Trip 16 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 16 / Essi

11:20 (45 min)

M&M Action Circuit / Essi

16:20 (45 min)

BodyBalance - TUNTIMUUTOS! / Anna (sijainen)

17:00 (45 min)

RPM / Marko (sijainen)

17:10 (45 min)

BodyPump - TUNTIMUUTOS! / Anna (sijainen)

18:05 (60 min)

BodyCombat / Marko (sijainen)

18:10 (50 min)

Bootcamp / Essi (sijainen)

18:15 (40 min)

Trip 16 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

to 21.03.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:30 (40 min)

Trip 16 / Marko (sijainen)

11:20 (30 min)

CXWORX / Marko (sijainen)

16:20 (45 min)

BodyCombat in English / Jaana

16:20 (60 min)

Yksityistunti / Essi

17:20 (30 min)

Grit Cardio / Linda (sijainen)

17:20 (30 min)

Sprint / Marko

17:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Essi (sijainen)

17:55 (30 min)

Core - TUNTIMUUTOS! / Linda (sijainen)

18:35 (40 min)

Trip 16 / Linda

18:40 (45 min)

Steppi - TUNTIMUUTOS! / Henna (sijainen)

19:35 (45 min)

BodyPump / Linda

pe 22.03.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:15 (40 min)

Trip 16 / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 16 / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Krista

16:20 (30 min)

Virtual - BodyCombat - TUNTIMUUTOS! /

16:40 (40 min)

Trip 16 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Jaana (sijainen)

17:00 (45 min)

BodyPump / Pia (sijainen)

17:50 (50 min)

M&M Flex & Roller / Merja

17:55 (60 min)

Just Dance / Teresa

la 23.03.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Jussi-Pekka (sijainen)

09:45 (60 min)

BodyCombat / Jaana (sijainen)

09:50 (40 min)

Trip 16 / Marika

10:50 (45 min)

RPM / Marko (sijainen)

10:55 (60 min)

BodyPump / Marika

12:05 (45 min)

BARRE / Marika

12:55 (15 min)

Venyttely / Marika

13:20 (60 min)

Kokonaisvaltainen rentoutus -harjoitustunti / Sini

su 24.03.

16:30 (30 min)

Grit Athletic / Anna (sijainen)

17:05 (60 min)

M&M Action Circuit / Jaana (sijainen)

17:15 (60 min)

BodyPump / Anna

18:15 (40 min)

Trip 16 / Jaana (sijainen)

18:25 (60 min)

BodyBalance / Anna

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *