Aikataulut Kupittaa, viikko 25

ma 18.06.

07:15 (40 min)

Trip 13 / Renja

10:00 (120 min)

Vapaapainotila varattu /

10:30 (40 min)

Trip 13 / Marko

16:20 (60 min)

BodyStep - klassinen / Heli

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip 13 / Linda

ti 19.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi P.

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi P.

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

11:20 (30 min)

CXWORX / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti - TTK / Essi P.

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (40 min)

Trip 13 / Jaana

17:45 (60 min)

M&M Barbell Power / Essi P.

18:15 (45 min)

BodyCombat / Johanna

18:30 (40 min)

Trip 13 / Heli

19:05 (45 min)

BodyBalance / Jutta

19:55 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 20.06.

07:00 (60 min)

Yksityistunti / Merja

07:15 (40 min)

Trip 6 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 13 / Essi P.

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

17:45 (40 min)

Trip 13 / Marika

18:05 (60 min)

BodyAttack / Johanna

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

19:10 (50 min)

Just Dance - Zumba / Mari

to 21.06.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:00 (120 min)

Vapaapainotila varattu /

10:30 (40 min)

Trip 11 / Heli

11:20 (45 min)

BodyPump / Heli

pe 22.06.

Ei tapahtumia

la 23.06.

Ei tapahtumia

su 24.06.

Ei tapahtumia

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance     

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *