Aikataulut Kupittaa, viikko 47

ma 19.11.

07:15 (40 min)

Trip 13 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 14 / Marko

11:20 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:20 (60 min)

BodyStep - athletic / Heli

16:50 (30 min)

RPM / Essi

17:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip / Linda

19:45 (60 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

19:50 (45 min)

M&M Roller / Jaana

ti 20.11.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

09:00 (60 min)

Golden Age + / Teresa

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

11:20 (30 min)

CXWORX / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti / Essi

16:20 (45 min)

TONE / Jaana

17:00 (60 min)

M&M Barbell Power / Essi

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (45 min)

RPM / Jaana

18:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 6 / Heli

19:25 (45 min)

BodyBalance / Jutta

20:15 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 21.11.

07:00 (60 min)

Fustra-ryhmä - lisämaksullinen! / Merja

07:15 (40 min)

Trip 13 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 13 / Essi

11:15 (30 min)

Yksityistunti / Heli

11:20 (40 min)

M&M Flex & Roller / Essi

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

18:15 (40 min)

Trip 14 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

19:15 (45 min)

RPM / Johanna F.

to 22.11.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:30 (40 min)

Trip 6 / Heli

11:20 (45 min)

BodyPump / Heli

16:20 (45 min)

BodyCombat / Jaana

16:20 (60 min)

Yksityistunti / Essi

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:20 (40 min)

Trip 14 / Marko

17:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:20 (30 min)

TONE / Renja

18:45 (40 min)

Trip 13 / Johanna F. (sijainen)

18:55 (45 min)

BodyStep - classic / Heli

19:45 (45 min)

BodyPump / Heli (sijainen)

pe 23.11.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:15 (40 min)

Trip 14 / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

TONE / Jaana

11:20 (40 min)

Trip 14 / Jaana

16:20 (45 min)

BodyAttack / Heli

16:40 (40 min)

Trip 14 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:10 (30 min)

CXWORX / Heli

17:45 (60 min)

Just Dance / Teresa

17:50 (50 min)

M&M Flex & Roller / Merja

la 24.11.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Krista (sijainen)

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

09:50 (40 min)

Trip / Marika

10:50 (45 min)

RPM / Heli

10:55 (60 min)

BodyPump / Marika

12:05 (30 min)

BARRE / Marika

12:40 (30 min)

Venyttely / Marika

su 25.11.

16:00 (55 min)

Just Dance - Zumba / Mari

17:00 (30 min)

Grit Plyo / Johanna F.

17:35 (60 min)

Virtual - BodyPump /

17:45 (40 min)

Trip 13 / Johanna F.

18:45 (60 min)

Virtual - BodyBalance /

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance     

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *