Aikataulut Kupittaa, viikko 29

ma 15.07.

07:15 (40 min)

Trip 15 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 17 / Marko

16:20 (60 min)

BodyStep / Pia (sijainen)

17:25 (30 min)

CXWORX / Pia (sijainen)

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Essi (sijainen)

18:40 (60 min)

BodyCombat / Mirva (sijainen)

18:50 (40 min)

Trip 17 / Linda

ti 16.07.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi

10:30 (45 min)

BodyCombat / Johanna F. (sijainen)

16:20 (45 min)

Vatsa-peppu - TUNTIMUUTOS! / Essi (sijainen)

17:10 (60 min)

BodyPump / Linda (sijainen)

17:15 (40 min)

Trip 12 - TUNTIMUUTOS! / Essi (sijainen)

18:20 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (40 min)

Trip 17 / Linda (sijainen)

19:25 (60 min)

Jooga 1 / Jutta

ke 17.07.

07:15 (40 min)

Trip 14 / Renja

10:30 (40 min)

Trip 12 / Essi

16:20 (45 min)

CorePilates / Essi (sijainen)

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Essi (sijainen)

18:05 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

18:10 (50 min)

Bootcamp / Essi (sijainen)

18:15 (40 min)

Trip 14 / Marika

19:10 (60 min)

PartyFit / Marika

to 18.07.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Renja (sijainen)

07:35 (30 min)

M&M Mobility / Renja (sijainen)

10:30 (50 min)

Steppi / Teresa (sijainen)

16:20 (45 min)

BodyCombat / Mirva (sijainen)

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:30 (60 min)

M&M Summer Boost / Essi (sijainen)

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:35 (40 min)

Trip 5 / Johanna F. (sijainen)

18:45 (50 min)

CorePilates / Essi (sijainen)

pe 19.07.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Krista (sijainen)

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Krista (sijainen)

10:30 (45 min)

Vatsa-peppu - TUNTIMUUTOS! / Kati (sijainen)

11:20 (40 min)

Trip 14 / Renja (sijainen)

16:20 (60 min)

BodyPump / Kati (sijainen)

16:40 (40 min)

Trip 17 / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit / Johanna F.

17:35 (60 min)

Just Dance - Salsa / Teresa

la 20.07.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Renja (sijainen)

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna F.

09:50 (40 min)

Trip 17 / Marika

10:55 (60 min)

BodyPump / Marika

12:05 (45 min)

BARRE / Marika

su 21.07.

17:40 (60 min)

BodyPump / Anna

18:30 (40 min)

Trip 5 / Johanna F.

18:45 (60 min)

BodyBalance / Anna

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi *
Puhelinnumero
Email *

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiTechnoGymTPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance       

Pikaviesti

Nimi *
Sähköposti *
Puhelinnumero *
Viesti *