Aikataulut Kupittaa, viikko 03

ma 15.01.

07:15 (40 min)

Trip / Renja

10:30 (40 min)

Trip / Marko

11:20 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:20 (60 min)

BodyStep - klassinen / Heli

17:05 (45 min)

RPM / Linda

17:25 (30 min)

CXWORX / Heli

18:05 (30 min)

Grit Strength / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:40 (60 min)

BodyCombat / Jaana

18:50 (40 min)

Trip / Susanna

19:45 (45 min)

M&M Action Roller / Jaana

21:00 (60 min)

M&M Salibandy - kenttä 1 /

ti 16.01.

07:00 (30 min)

M&M Action Girya / Essi P.

07:15 (45 min)

RPM / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Essi P.

10:00 (120 min)

PT-opiskelija salilla / Helli

10:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

11:20 (30 min)

CXWORX / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti - TTK / Essi P.

16:00 (60 min)

M&M Salibandy - kenttä 1 /

16:20 (45 min)

BodyVive / Jaana

17:10 (60 min)

BodyPump / Heli

17:15 (40 min)

Trip / Jaana

18:00 (60 min)

M&M Action Race / Jussi-Pekka

18:15 (45 min)

BodyCombat / Johanna

18:30 (40 min)

Trip / Heli

19:05 (45 min)

BodyBalance / Jutta

19:55 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 17.01.

07:00 (60 min)

Voimajooga / Jatta

07:15 (40 min)

Trip / Renja

10:30 (40 min)

Terve selkä / Essi P.

11:20 (40 min)

Trip / Essi P.

14:15 (60 min)

Golden Age 50+ / Teresa

15:30 (120 min)

PT-opiskelija salilla / Helli

16:20 (45 min)

CorePilates / Heli

16:45 (40 min)

Trip / Susanna

17:00 (60 min)

M&M Barbell Power / Essi P.

17:10 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:05 (60 min)

BodyAttack / Johanna

18:10 (50 min)

Bootcamp / Heli

19:10 (30 min)

M&M Action Roller / Essi P.

19:10 (50 min)

Just Dance / Mari

19:15 (45 min)

RPM / Johanna

to 18.01.

07:00 (30 min)

M&M Action Body / Merja

07:15 (40 min)

Trip / Susanna

07:35 (30 min)

M&M Action Flex / Merja

10:30 (40 min)

Trip / Heli

11:20 (45 min)

BodyPump / Heli

16:00 (60 min)

M&M Salibandy - kenttä 1 /

16:20 (45 min)

BodyCombat / Jaana

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna

17:20 (40 min)

Trip / Marko

17:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna

18:20 (30 min)

BodyVive / Renja

18:45 (40 min)

Trip / Linda

18:55 (45 min)

BodyStep - atleettinen / Heli

19:45 (45 min)

BodyPump / Linda

pe 19.01.

07:00 (30 min)

M&M Early Bird Action / Jaana

07:15 (40 min)

Trip / Teresa

07:35 (30 min)

M&M Action Core / Jaana

10:30 (45 min)

BodyVive / Jaana

11:20 (40 min)

Trip / Jaana

15:10 (60 min)

YKSITYISTUNTI / Johanna F.

16:20 (45 min)

BodyAttack / Heli

16:40 (40 min)

Trip / Teresa

16:45 (60 min)

M&M Action Circuit Training / Johanna

17:10 (30 min)

CXWORX / Heli

17:35 (45 min)

RPM / Essi P.

17:45 (60 min)

Just Dance / Teresa

17:50 (50 min)

M&M Action Flex & Roller / Merja

la 20.01.

09:30 (60 min)

M&M Action Girya / Heli

09:45 (60 min)

BodyCombat / Johanna

09:50 (40 min)

Trip / Marika

10:45 (45 min)

RPM / Heli

10:55 (60 min)

BodyPump / Jutta

12:05 (60 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

su 21.01.

17:00 (30 min)

Grit Plyo / Johanna

17:35 (60 min)

BodyPump / Marika

17:45 (40 min)

Trip / Johanna

18:45 (60 min)

BodyBalance / Marika

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-tunnit myös Kupittaalla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFlowrideFustraRaision LoimuApsi parkkiMehukattiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *