Aikataulut Koulukatu, viikko 16

ma 16.04.

10:15 (60 min)

Virtual - BodyPump /

11:25 (30 min)

Virtual - CXWORX /

17:15 (60 min)

Voimajooga / Jatta

18:25 (60 min)

Zumba / Mari (sijainen )

19:35 (60 min)

Body / Henna (sijainen)

ti 17.04.

07:30 (60 min)

Virtual - BodyPump /

10:15 (60 min)

Virtual - BodyCombat /

17:15 (60 min)

Total / Teresa

18:25 (45 min)

CorePilates / Teresa

19:15 (60 min)

FasciaMethod / Sarianna

ke 18.04.

07:30 (60 min)

Virtual - BodyBalance /

10:15 (30 min)

TONE / Jaana

10:50 (30 min)

CXWORX / Jaana

15:30 (60 min)

Yksityistunti Peab / Pia

16:45 (30 min)

Virtual CXWORX - tuntimuutos! /

17:35 (60 min)

Kahvakuula / Anne V.

18:45 (45 min)

Vatsa-peppu / Marika

19:35 (60 min)

PartyFit / Marika

to 19.04.

07:30 (30 min)

Virtual - CXWORX /

10:15 (60 min)

FasciaMethod / Riikka

17:35 (45 min)

BodyCombat / Maria

18:30 (60 min)

Total - TUNTIMUUTOS! / Maria (sijainen)

19:40 (60 min)

FasciaMethod / Maria

pe 20.04.

07:30 (30 min)

Virtual - BodyPump /

10:15 (45 min)

BodyBalance / Kati

14:45 (60 min)

Yksityistunti Håkans / Essi

16:45 (45 min)

Total / Henna (sijainen)

la 21.04.

10:15 (60 min)

Vatsa-peppu / Essi

11:20 (60 min)

Kehonhuolto / Essi

18:00 (60 min)

Virtual - BodyPump /

su 22.04.

10:30 (60 min)

MoveFit / Marika

11:35 (60 min)

BodyBalance / Marika

  = 1 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Les Mills - Virtual
 = Muu/Tapahtuma

  -tunnit sekä M&M Koulukadulla että M&M Raisiontorilla!

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFustraRaision LoimuApsi parkkiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance          

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *