Aikataulut Kalevantie, viikko 38

ma 18.09.

09:00 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:30 (60 min)

BodyStep - atleettinen / Heli

17:00 (30 min)

Grit Strength / Linda

17:35 (30 min)

CXWORX / Heli

17:45 (45 min)

Flowride Groove / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:15 (60 min)

BodyCombat / Jaana

ti 19.09.

07:00 (60 min)

Kahvakuula / Essi P.

10:15 (30 min)

BodyCombat / Jaana

10:50 (30 min)

CXWORX / Jaana

16:30 (105 min)

Mehukatti lasten touhutuokio /

16:45 (45 min)

BodyVive / Jaana

17:00 (60 min)

PT-pienryhmä 1 - lisämaksullinen kurssi / Essi P.

17:15 (60 min)

Flowride Radical / Heli

17:40 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:00 (60 min)

PT-pienryhmä 2 - lisämaksullinen kurssi / Essi P.

18:15 (75 min)

Juoksutekniikkakurssi, ryhmä 1 - lisämaksullinen kurssi! / Merja

18:30 (60 min)

BodyPump / Heli

19:40 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 20.09.

07:00 (60 min)

Voimajooga / Jatta

11:15 (30 min)

Yksityistunti / Heli

17:00 (60 min)

M&M Barbell Power / Essi P.

17:00 (75 min)

Juoksutekniikkakurssi, ryhmä 2 - lisämaksullinen kurssi! / Merja

17:05 (50 min)

CorePilates / Teresa (sijainen)

18:00 (50 min)

Vatsa-peppu / Teresa (sijainen)

18:15 (45 min)

Terve selkä / Jutta

18:30 (60 min)

Fustra-ryhmä - yksityistunti / Merja

19:00 (50 min)

Bootcamp / Essi P. (sijainen)

19:10 (60 min)

BodyBalance / Jutta

to 21.09.

07:00 (45 min)

Flowride Cruiser / Renja

10:15 (45 min)

Steppi / Heli

11:00 (30 min)

CXWORX / Heli

16:30 (45 min)

BodyCombat / Jaana

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Linda (sijainen)

17:20 (60 min)

BodyStep - atleettinen / Heli

17:45 (30 min)

Core - TUNTIMUUTOS! / Linda (sijainen)

18:20 (60 min)

Cardio / Linda

18:25 (60 min)

Zumba / Mari

18:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

pe 22.09.

07:00 (60 min)

M&M Early Bird Action / Essi P.

09:55 (15 min)

BodyVive-tekniikkatuokio / Renja & Katja

10:15 (45 min)

BodyVive - uuden ohjelman lanseeraus! / Renja & Katja

16:10 (15 min)

BodyVive-tekniikkatuokio / Jaana & Renja

16:30 (60 min)

BodyVive - uuden ohjelman lanseeraus! / Jaana & Renja

16:35 (60 min)

BodyPump / Heli

16:40 (60 min)

M&M Action Circuit Training / Essi P. (sijainen)

17:40 (60 min)

Just Dance / Teresa

17:45 (50 min)

M&M Flex & Roller / Merja

la 23.09.

09:30 (60 min)

M&M Girya - ULKOTREENIT! (säävaraus) / Heli

10:10 (60 min)

BodyCombat / Jaana (sijainen)

10:15 (60 min)

BodyPump / Jutta

10:40 (60 min)

Flowride Cruiser / Heli

11:30 (75 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

su 24.09.

17:50 (30 min)

Grit Plyo / Linda (sijainen)

18:30 (60 min)

BodyPump / Linda (sijainen)

18:35 (60 min)

Vatsa-peppu / Marika

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFlowrideFustraRaision LoimuApsi parkkiMehukattiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *