Aikataulut Kalevantie, viikko 47

ma 20.11.

09:00 (40 min)

CorePilates / Teresa

16:30 (60 min)

BodyStep - klassinen / Heli

17:00 (30 min)

Grit Strength / Linda

17:35 (30 min)

CXWORX / Heli

17:45 (45 min)

Flowride Groove / Linda

18:15 (60 min)

M&M Boost 1 / Heli

18:15 (60 min)

BodyCombat / Jaana

ti 21.11.

07:00 (60 min)

Kahvakuula / Essi P.

10:15 (30 min)

BodyCombat / Jaana

10:50 (30 min)

CXWORX / Jaana

11:15 (30 min)

Yksityistunti / Essi P.

16:30 (105 min)

Mehukatti lasten touhutuokio /

16:45 (45 min)

BodyVive / Jaana

17:15 (60 min)

Flowride Radical / Heli

17:40 (60 min)

BodyAttack / Johanna F.

18:30 (60 min)

BodyPump / Heli

19:40 (60 min)

Jooga Yin / Jutta

ke 22.11.

07:00 (60 min)

Voimajooga / Jatta

17:00 (120 min)

Liikuntaneuvojaopiskelija salilla - tule kysymään treenivinkkejä! / Jasmin

17:00 (60 min)

M&M Barbell Power / Essi P.

17:05 (50 min)

CorePilates / Heli

18:00 (50 min)

Vatsa-peppu / Heli

18:15 (45 min)

Terve selkä / Jutta

18:30 (60 min)

Fustra-ryhmä - yksityistunti / Merja

19:00 (50 min)

Bootcamp / Heli

19:10 (60 min)

BodyBalance / Jutta

to 23.11.

07:00 (45 min)

RPM-näytetunti - TUNTIMUUTOS! / Renja

16:30 (30 min)

BodyCombat - MUUTOS KESTOSSA! / Johanna F. (sijainen)

17:10 (30 min)

Grit Cardio / Johanna F.

17:20 (60 min)

BodyAttack - TUNTIMUUTOS! / Heli

17:45 (30 min)

CXWORX / Johanna F.

18:20 (60 min)

Cardio / Linda

18:25 (60 min)

Zumba / Mari

18:30 (60 min)

M&M Boost 2 / Heli

19:30 (120 min)

Team Rynkeby - God Morgon Turku - yksityistunti /

pe 24.11.

07:00 (60 min)

M&M Early Bird Action / Essi P.

10:00 (120 min)

Liikuntaneuvojaopiskelija salilla - tule kysymään treenivinkkejä! / Jasmin

15:10 (60 min)

Yksityistunti / Johanna F.

16:30 (60 min)

BodyVive / Jaana

16:35 (60 min)

BodyPump / Heli

16:40 (60 min)

M&M Action Circuit Training / Johanna F.

17:40 (45 min)

Just Dance - Funky / Teresa

17:45 (50 min)

M&M Flex & Roller / Merja

la 25.11.

09:30 (60 min)

M&M Girya / Sami (sijainen)

10:15 (60 min)

BodyPump / Jutta

11:30 (75 min)

Jooga Flow 2 / Jutta

su 26.11.

Ei tapahtumia

  = 1 -Sali
 = 2 -Sali
 = M&M Action -Sali
 = Spinning -Sali
 = Muu/Tapahtuma

-

Tule mukaan liikkumaan!

Jätä tietosi viereisellä lomakkeella ja otamme sinuun yhteyttä.

Nimi
Puhelinnumero
Email

Yhteistyökumppanit

M&M Kuntotalo - HartwallM&M Kuntotalo - Fast sports nutritionM&M Kuntotalo - Kotipizza uudenmaankatuM&M Kuntotalo - LesMillsM&M Kuntotalo - MarliM&M Kuntotalo - NovelleM&M Kuntotalo - Pyhän Henrikin ApteekkiM&M Kuntotalo - SkechersTechnoGym
TPSFC InterTuTocMsClubLesMills VirtualSportLifeFlowrideFustraRaision LoimuApsi parkkiMehukattiARTISPure StrengthKauneushoitola Resonance

Pikaviesti

Nimi *
Puhelinnumero *
Viesti *